De laatste woningen van de Schakel in de verkoop
Het plan
Het plan omvat 4 luxe vrijstaande woningen met garage en 6 patiowoningen vergelijkbaar met de reeds gebouwde patiowoningen in Fase 1. De herkenbare architectuur, hoogwaardige kwaliteit en klantgerichtheid staan ook in Fase 3 van de Schakel weer hoog in het vaandel. De architectuur van het plan is dorps en refererend naar de karakteristieke robuuste baksteenarchitectuur. Metselwerk is aardetinten, antracietkleurige gebakken pannen, erkers, staande ramen en horizontale belijningen zoals betonranden en uitgetimmerde goten.
Geïnteresseerden kunnen bij Van Hassel Makelaars informeren voor meer informatie.
Welke woningen worden er in fase 3 gebouwd?
Aan de Zandakker worden gebouwd:
- 6 patiowoningen (ca. 450 m³) type Rhodondendron en Plataan. Woningen gericht op 55-plussers met slaapkamer en badkamer op de begane grond.
- 4 vrijstaande woningen (ca. 450 m³) op ruime percelen met de mogelijkheid om eveneens een slaapkamer en badkamer op de begane grond te creëren.
5 Patiowoningen Plataan
De patiowoningen zijn gelegen in het zuidelijke deel van het woningbouwplan De Schakel. De woningen hebben een kloeke en markante verschijningsvorm en hebben door het schakelen met de garages een individueel karakter. De hoofdbouw is afgedekt met een lessenaarsdak bestaande uit antracietkleurige gebakken pannen.
Karakteristiek in de voorgevel is het twee bouwlagen hoge raamelementen waarin een Frans balkon is opgenomen. De woningen hebben een grote begane grond waarbinnen diverse indelingen mogelijk zijn. Zo kan de zitruimte zowel aan de patio als aan de straatzijde worden gesitueerd. Standaard beschikken de woningen over een slaapkamer met kleedruimte en badkamer aan de patio (gelijksvloers). De hoofdslaapkamer kan ook op de verdieping worden gesitueerd, zodat beneden een grotere living ontstaat.
Patiowoning RhododendronDe speelse indeling van de Rhododendron maakt hem tot een unieke woning in de Schakel. De ruime opzet van de begane grond ervaart men direct wanneer men de woning binnenkomt. Vanuit de ruime hal komt men in de riante woonkamer, welke in open verbinding staat met de aan de patio gesitueerde en al even ruime eetkeuken. De slaapkamer op de begane grond is eveneens vanuit de hal te bereiken. Deze grote slaapkamer heeft de beschikking een luxe inloopkast en staat in directe verbinding met de centraal in de woning gepositioneerde badkamer. De woning beschikt over een eigen carport en buitenberging welke beide gelegen zijn aan de straatzijde. Deze woning niet alleen bijzonder maar ook uniek in zijn soort.
4 vrijstaande woningen Sierappel
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een grote badkamer gesitueerd. Via de vaste trap komt men op de verrassend ruime zolder waar de opstelplaats voor de wasmachine is gesitueerd. Op de begane grond is er middels een leuke uitbouwoptie de mogelijkheid een slaapkamer en een badkamer te realiseren wat de woning levensloopbestendig maakt.
Interesse
Geïnteresseerd? Neem contact op met Van Hassel Makelaars voor meer informatie.
Van Hassel Makelaars is telefonisch te bereiken op 076-597 5900 of per e-mail
og@vanhasselmakelaars.nl.